Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett már valaki úgy teherbe,...

Esett már valaki úgy teherbe, hogy két méhe és hüvelye volt? Vagy van valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 11:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia itt egyszer olvastam hasonló kérdést. Az a lány minden hónapban elment UHra, hogy megnézék, melyik oldaslán érett meg tüsző, és eszerint próbálkoztak az aktuális oldali hüvelybe.

Nem tudom, hogy sikerült-e, mert nem kísértem figyelemmel.


A nagynénémnek kétszarvú méhe van, egy méhszájjal és egy hüvellyel. Két kisfiút szült, kisebbek voltak, és nem volt helyük befordulni, ezért faros volt mindkettő. Egyébként semmi bajuk!


Az elsőnek meg én is külön gratulálok...


Minden jót neked!

2009. jún. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki irt.Utolsónak pedig kitartást.
2009. jún. 3. 12:24
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

12:20 as vagyok.:)

Beültetéssel megoldhato? Bár én még csak 17 múltam, de 5-6 éven belül szeretnék már babucit.De olyan jó lenne ha nem lenne semmi gond.Remélem Nektek se lessz :( Olyan elkeserítő ez azért..

Nekem egy hasi UH-n látszodott amikor kellett mennem a gerincmütétem elött rá.. ott mondta az altató orvos hogy ezt meg lehet müteni.. Te nem hallottál erröl?

2009. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
bocs hogy igy kérdezek tőled de neked is akkor olyan van mint a képen látható volt amit a 3. válaszóló irt be linket?a két hüvelynyilás egymás között van?
2009. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
bocs egymás melett van?
2009. jún. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
szerintem beültetéssel neked is sikerülni fog!de petefészked 2 van?
2009. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
szia, én így született kislányról tudok, most már kb. 3 éves lehet, és semmi baj nem volt vele és az anyukájával sem.
2009. jún. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már olvastad ezt, de belinkelem: [link]

Ő teherbeesett, a cikből úgy veszem ki, hogy spontán és egész terhesség alatt semmi gond nem volt. És nem is lett kifejezetten pici a baba, lentebb írja az egyik hozzászólásban, hogy 52 cm-rel és 2780 grammal született meg a baba.

Szintén dupla hüvely, dupla méh.

2009. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ha tőlem kérdezed 13:09-es akkor : igen, 2 petefészkem van, csak annyi az elváltozás hogy 2 fél méhem van. semmi egyéb. meg hátra hajló méhem, de a nödoki azt mondta hogy ez a nök 1/3-ánál van.

Ha nem tölem kérdezted akkor bocsi :)

2009. jún. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
utólsó akkor hüvelyed neked mennyi van ?2 vagy vagy 1?
2009. jún. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!