Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Márc.13-án menstruáltam...

Márc.13-án menstruáltam utoljára,26-án együtt voltam a párommal, de következő nap volt nyúlos áttetsző folyásom... Viszont tegnap hirtelen elkezdett nagyon feszülni a mellem, olyan szinten h alig bírtam hason feküdni.. Lehet baba?

Figyelt kérdés
meg amit még észrevettem magamon az az, h iszonyatosan érzékeny lettem, hajlamos vagyok mindenen elsírni magam(ami alapjáraton nem mondható el rólam) Szerintetek lehet baba a dologban? Nagyon szeretném! Válaszotokat előre is nagyon szépen köszönöm!
2008. ápr. 6. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem peteérésed van, minden jel arra mutat. A nyúlós nyák egyértelműen azt jelzi.Nálam is pont ilyen tünetek vannak, amikor pé-m van, feszül a has, a mellem is, és olyan ingerlékeny vagyok mintha másnap megjönne:-)

Tehát ha ilyeneket tapasztalsz gyorsan bujjatok ágyba;-)

2008. ápr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a kalkulátorok szerint pont 26-án volt peteérésem,ehelyett ugye nekem 27én volt olyan áttetsző folyásom,és előző nap voltam együtt a párommal..és 2 nap múlva kellene megjönnie
2008. ápr. 6. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is a cicim fajt borzalmasan,es En is olyan erzekeny es ingerult voltam mint meg soha.

Nekem volt haspuffadas is,es olyan mindjart megjon erzesem is,ami kb.a 10 hetig tartott.

Szeritnem lehet baba a dologban,es En nagyon drukkolok neked!!

18 hetes kismama

2008. ápr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne éld bele magad. Az un. kalkulátorok nem mutatnak biztosat. Az áttetsző nyák egyértelműen a peteérés jele. Kérdezd meg a nőgyógyászod. Egyébként természetesen nagyon drukkolok Neked, hogy baba legyen.
2008. ápr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!