Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon rossz negativat tesztelni?

Nagyon rossz negativat tesztelni?

Figyelt kérdés
Sokszor kérdezik a leendö kismamik,h mikor teszteljenek. Nem értem miért nem tesztelnek rögtön,hátha hamarabb örülhetnek a sikernek. Ennyire fájdalmas ha negatv az eredmény?:(
2008. ápr. 6. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az, ha pozitívra számítasz.
2008. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
te nemszeretnél babát?mert ha valaki nagyon régota probálkozik akkor a lelkét megviseli és még roszabb negativat tesztelni.Egyépként nekem már volt sok nega.sz egész napomat elrontotta.Rendesen felkellett dolgoznom.Ja és aztán meg azon aggodtam hogy mikor jön meg.Mert ha se baba se manzi az a legrosszabb.
2008. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De várni nem rosszabb?
2008. ápr. 6. 20:53
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem, várni jobb. Tényleg elképesztő egy negatív... főleg ha reménykedsz, és 1-2 tünetet már magatdba is beszélsz...
2008. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hiába van a tesztre ráírva, hogy 10 nap, és kimutatja...stb. Ez a gyakorlatban a legritkább eset, és gyakran előfordul, hogy várni kell arra, hogy a teszt + legyen. Jobb kivárni.
2008. ápr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen, mert addig is van remény rá hogy az ember babás. De mikor megjelenik az egy csík és a másik nem akar. Az nagyon rossz. És hiába nézi, várja, de semmi. Ennél még az is jobb, hogy csak vár és remél. Hogy talán most.
2008. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

De azert az nagyon jo tud lenni, ha megse birod ki, es mar a ciklusod 24. napjan pozitivat tesztelsz ;)

De a negativ teszt tenyleg borzaszto. Az, h tudod, megint egy honap, mire ujra remenykedhetsz :(

Szerencsere csak egyszer kellett negativat elviselnem.

Sok sikert!

17 hetes kismami

2008. ápr. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen! Szerintem nincs is rosszabb egy negatív tesztnél, főleg ha még esetleg egy-két tünet is van, vagy bebeszéled magadnak! Én mindig azon vagyok, hogy jobb egy nem várt mensi, mint egy negatív teszt! Főleg, ha már nagyon-nagyon várod, hogy az a fránya teszt pozitív legyen!
2008. ápr. 7. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem volt olan néhány évvel ezelőtt,hogy öömömben sírva fakadtam egy negaív teszttől,mert hiába védekeztünk késett már vagy négy napja.(Mondanom sem kell este meg is jött:))

Sokan személyes kudarcak élik meg,ha nem sikerül azonnal,sokaknak hónapokig kell várni a pozitív tesztre.Szerintem a fogamzásgátlók nem kis mértékben emelik ezt a számot,mert ne mondja nekem senki,hogy jót tesz hormonális szarokat eszegetni évekig...

2008. ápr. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aki babát szeretne annak bizony rossz érzés,ha csak egy csík jelenik meg.Volt,h hamarabb teszteltem és nega volt,aztán meg is jött,de tényleg jobb a várakozás mert addig is lehet reménykedni.
2008. ápr. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!