Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9-én nem kellene megjönnie.10...

9-én nem kellene megjönnie.10 napja volt peteérésem, ma a hőm 37,2 volt, de délután óta fájdogál a hasam és a derekam. a melleim is duzzadtak. lehet baba? mikor merjek tesztelni?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 6. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem várd meg minimum a mensi idejét. (a nem vártat) Én is akkor teszteltem, és - lett. Pedig a minden tünetem van.
2008. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
menzikor már tesztelhetsz.de ha nembirod megvárni akkor most is tesztelhetsz lehet hogy kimutassa mert halottam már olyat is. de az a lényeg hogy ha nega ne keseredj el mert lehet hogy még nembirta kimutatni a teszt. szerintem baba.
2008. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én pont így vagyok,nekem tegnap óta fáj a cicim és a derekam.Tegnap teszteltem,de korai volt és nega lett.Megfogadtam,h többet nem tesztelek hamarabb,csak ha késik.Nagyon remélem egyikünknek sem fog megjönni,drukkolok nagyon!
2008. ápr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Neked hogy áll a hőd?
2008. ápr. 6. 20:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek az uj tesztek mar tok jol kimutatjak!

Nekem a ciklus 24. napjan lett +

Sok sikert!!

2008. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 3. válaszoló vagyok. Ma reggel 37 volt,de az a baj ezzel,h volt már olyan is,h reggel 37.2 volt, aznap délelőtt mégis megjött,szóval nem szabad beleélni magunkat semmibe.A hasad mensisen fájdogál?Mert ez is kiszámíthatatlan,van,akinek babát jelent,van akinek meg megjön.Drukkolok!
2008. ápr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akinek a 24. napon pozitív lett annak valószínűleg hamarabb lehetett a peteérés mert a beágyazódástól számított 7-10 nap körül mutathat valamit a teszt.Milyen fajta teszt volt ez?
2008. ápr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!