Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap délután ezt a tesztet...

Tegnap délután ezt a tesztet produkáltam, reggelre viszont enyhén barnázok. Lehet mégsem marad meg a baba? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

MÁr régóta szeretnénk babát, volt már olyan hogy pozi volt a teszt de mégis megjott rá 2 napra.


Tegnap délután az easy pregnancy tesztem 5 percen belül kimutatta a két csíkot. Viszont ma reggel elkezdtem barnázni. Az a baj hogy mensi előtt mindig barnázom!

Nem marad velem a baba? pé-m véleményem szerint előbb volt a 14-15 cn-en!


[link]



görbém:

[link]


2011. ápr. 20. 06:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem be kellene menni az ügyeletre,ott elmondani hogy van egy halvány pozitív teszted,de barnázol.Megvizsgálnak és írnak fel neked magzatmegtartót,sok sikert,ne halogasd az indulást,majd írj,hogy mi lett veled.
2011. ápr. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ahogy írta az előttem válaszoló is, ilyen esetben szoktak felírni progesteron pótlást, ami segíthet megtartani a babát. Csak minél előbb szerintem!
2011. ápr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem válaszolókkal! Valószínűleg progeszteron pótlásra van szükséged ahhoz hogy megmaradjon a baba! Menj be az ügyeletre minél előbb! Remélem minden rendben lesz, drukkolok neked! Minden jót!:-)
2011. ápr. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A teszted pozi és a görbéd is szép, futás a nőgyógyászodhoz Utrogestanért amíg nem késő!
2011. ápr. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha volt már máskor is pozitív teszted, és ennek ellenére megjött, ott sajnos progeszteronhiány van. Menj el dokihoz, majd ad rá Duphastont vagy Utrogestant. Én is voltam már így, kitartást.
2011. ápr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Késik már?
2011. ápr. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok az infokat!


Kaptam holnapra beutalót vv-re és hcg vizelet vizsgálatra.


Ma kellett volna megjönnie, de csak az a pici barna van, a hőm fennt, és tegnap is elég furin éreztem magam. a melleim "fájnak" és néha feszülnek.


A progihiány véleményem szerint nem lehet gond, most voltam 21 napi vv-en, ahol a progim az egekben volt


83,73 volt a határ meg 16,4-59,02 , az Én progim megfelelt egy első tirmeszterben járó értékeinek.

2011. ápr. 20. 10:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak tájékoztatás képpen írnám, hogy én is voltam vv-en mert menzi előtt több napig barnáztam. A 21. napon 44 volt, de a 24. napra leesett 8!-ra a progeszteron szintem. Nem tudni miért. Remélem neked nincs ilyen gondod, de majd a vv-ből kiderül. Vigyázz magadra!
2011. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

2 egészséges fiam van. A 3. terhességem is így kezdődött, mint Neked. Nem kaptam gysz-t és a 9.héten elment a pici. Most 9 hetes terhes vagyok megint, de az első halvány pozi tesztnél rohantam a dokihoz és én kértem az utrogestant!

Baba jól van, már 2 hete nem barnázok!

Szerintem ne hagyatkozz a vv eredményére! A progi bármikor leeshet!

Szorítok!

2011. ápr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!