Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdjem használni az...

Mikor kezdjem használni az Ovu tesztet?

Figyelt kérdés
Ma vettem,és még soha nem használtam ilyet!Elvileg 14-én nem kéne megjönnie,(19-én nem jött meg a menszim nem tudni mitöl:((Igy nem tudom mikor lesz pé-em???
2008. ápr. 6. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
ingyen van ezért hazsnáld minden nap. nemlehet tudni hogy mikor van peteérés.
2008. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt kéne tudni,hány napos egy ciklusod kb.Ha pl.30,akkor kb.a 15 napon kezdd el használni.Regisztrálj a ciklus.hu-n,nagyon jó!
2008. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nincs ingyen!!Várjam meg a következö menszit hogy meg jön e?
2008. ápr. 6. 20:37
 4/7 A kérdező kommentje:
A múlt hónapban a 14.napon volt!De mivel nem jött meg(csak barnáztam 5 napig)igy nem tudom honnan számoljam a 14.napot!??? 28napos a ciklusom.Akkor most volt a hét elején!
2008. ápr. 6. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogyhogy ingyen?

En sulyos penzekert vettem a patikaban.

De megerte! :)

Tesztelj elosozr a ciklusod 10. napjan. Aztan a 12-n, ha halvany masodik csik van, akkor utana naponta. Ha nincs meg semmi masodik csik, akkor varhatsz egy napot megint.

Sok sikert!

Egy kismami

2008. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem kellene inkább terhességi tesztet venned? Ha a múlt hónapban nem jött meg lehet, hogy már terhes vagy.
2008. ápr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia!Voltam dokinál,nem látott semmit,és a menoteszt is negativ volt!Volt már valaki igy és mégis terhes volt?????????
2008. ápr. 7. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!