Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdjem el használni az...

Mikor kezdjem el használni az LH tesztet, ha 25-26 naposak a ciklusaim? Jobb ha délután végezzük a tesztelést?

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
ovulációs tesztre gondolsz? Ha mindig ilyen potnos a periódusod akkor a 12-ik napon elkezdheted. Az ovu teszt az ovuláció elött termelt hormont mutatja ki, ami álltalában egy nappal elötte van, és napközben termelödik, ezért délután kell megcsinálni.
2008. okt. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Te használtál esetleg?
2008. okt. 10. 14:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem először a ciklus 9.napján csinálj egyet, s ha az nagyon halvány, akkor a következőt a 11.napon. Nem muszáj minden nap, mert fokozatosan erősödik a 2.csík. Délutáni vizeletből tesztelj, lehetőség szerint ugyanabban az időben, s előtte 1-2órával már ne igyál folyadékot, mert akkor nagyon híg lesz a vizeleted. Sok sikert! :)
2008. okt. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szintén köszi a választ.Reméljük sikerül,már 8 hónapja próbálkozunk a kistesóval.
2008. okt. 10. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ilyen rövid a ciklusom. Nálam az egyik hónapban a 11. napon a másiban a 13. napon volt pozitiv a tesztem. Szerintem is a 9. napon már elkezdheted a tesztelést. És igen délután vagy kora este tesztelj!!!
2008. okt. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!