Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől ment fel hőm az eddigiek...

Mitől ment fel hőm az eddigiekhez képest 0,2 fokkal, most 37?

Figyelt kérdés
Ma van a ciklusom 19. napja. Szerdán volt peteérésem (akkor volt egy csepp vér is), és két napos hasszurka és utána két napos mensis görcsöm volt. Mellem nem feszül, de lusta vagyok. Nagyon szeretnénk már babát. Jövő vasárnap (13-án) NEM kellene megjönnie. Mi lehet??
2008. ápr. 6. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
nemtudni még de reménykedhetsz. hátha most a hőd jo
2008. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Peteérés után a hőmérséklet 37 C v. afeletti és csak mensi előtt szokott 12-24 órával leesni. A mellfeszülés nekem a mensi előtt kb 1 héttel kezdödött és a fáradékonyság is. Aztán kiderült, hogy babát várok. Szóval még bármi lehet. Biztosat csak 13-a után lehet tudni.
2008. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A 2. válaszolótól kérdezem, h. hasszurkája, görcse nem volt? Sajnos nekem mensi előtt eddig mindig volt hasfájásom, de mindig 1 héttel mensi előtt, most viszont hamarabb jelentkezett 3 nappal+1 hét. A mellem (inkább külső oldala) ma kezdett fájdogálni, hasgörcsöm minimális, viszont egyfolytában aludnék és ennék... Remélem, nem hiába bizakodom!!
2008. ápr. 7. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!