Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? Nagyon szeretnék...

Mit tegyek? Nagyon szeretnék teherbe esni és már egy éve próbálkozunk de hiába.

Figyelt kérdés
Már iszom a teákat de semmi az idő pedig sürget mert 40éves vagyok.
2008. ápr. 6. 18:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Tud valaki Kecskeméten dokit ajánlani és kb mennyi egy vizsgálat?
2008. ápr. 6. 19:01
 2/10 anonim ***** válasza:
nyugodj meg ez a legfontosabb!!!a stressz miatt sem jön össze.van olyan amikor örökbe fogadnak gyereket de amikor megnyugodnak mégis összejön 1 saját baba mert nem stresszelnek!csak nyugi.és ne mindennap hanem kb3naponta legyetek együtt
2008. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az előző író vagyok.én azt olvastam még hogy ha hátulról csináljátok akkor jobban megmarad.és utána tegyél párnát a feneked alá és pihenj egy picit.sok sikert!!
2008. ápr. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

SZia

Tenyleg a gorcsosen akaras miatt is leht,h nem jon ossze.

Egy ismerosomnek az elso baba is nagyon nehezen jott ossze,es rogton elkezdtek a masikat is "gyartani" de nem jott ossze.Eltelt 8 ev,es az ismerosom 40 eves lett,es masodik baba sehol,es azt mondta,h mostmar nem is akar mert kicsuszott az idobol,es lass csodat,2 honapra,h mar nem gorcsosen akarta osszejott a baba,es 41 evesen is egeszseges babat szult.

Nagyon drukkolok neked,es probalj meg kicsit masra koncentralni,tudom,h nagyon nehez,de hatha tenyleg csak ez a gond.

En sajnos csak pesten tudok neked orvost javasolni,ha esetleg erdekel irj priviben es megadom az elerhetoseget.

Nagyon drukkolok

2008. ápr. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én imátkozni szoktam a joistenhez és tényleg meghalgatott most lehet hogy babát várok.
2008. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia,

En a heyledben semmikepp sem varnek tovabb, es felkeresnek egy meddosegi kozpontot, ahol megnezik a hormonszinteket, es megtamogatjak azt, ha vmi nem oke mar teljesen. Az inszeminacio nagyon noveli az eselyet, h ennyi idosen babas lehess, de ha az sem segit, johet a short vagy long protokoll. Ne keslekedj!

2008. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Itt hasonlo problemakkal kuzdo, illetve mar babasodott noktok kaphatsz erdemi segitseget, h hova fordulj.

2008. ápr. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szia!édesanyám ugyanígy volt egészsegügyi kaparást kellett csinálni mert letapadása volt.ez után szinte egyből terhes lett.21év után.nézesd meg magad!veszteni valód nincs.sok sikert!
2008. ápr. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem vagy lekésva semmiről ez nagy hülyeség 40 év nem nagy idő!csak több vizsgálattal jár!nyugi
2008. ápr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En se huznam tovabb, hogy szakertokhoz forduljak a helyedben.

40 ev azert sok ido! 40 eve hordod a petesejtjeidet, kiteve a kornyezeti artalmaknak, es a hormonrendszered ilyenkor mar nem olyan, mint egy 25 eves nonek. Lehet, hogy be kell segiteni neki ahhoz, hogy terhes lehess.

2008. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!