Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, jó napokon...

Babát szeretnénk, jó napokon vagyunk együtt? Pár hasznos válasz?

Figyelt kérdés

január 31én volt meg a vérzésem 25-26-27 naposak

január 5,6,és 8-án (tegnap este), napon voltunk együtt a férjemmel

hétvége felé lesz peteérés (11-12)

hiába való volt összebújni előtte, vagy peteéréskor sikerülhet csak a fogantatás?

persze összebújunk legalább 1 szer peteéréskor,

de ha többet nem adódik alkalom akkor is összejöhetett a baba?


köszi hogy válaszoltál előre is


2012. febr. 9. 10:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek! Bocsánat, hogy ilyen naív voltam. Azt hittem, hogy itt mindenki örül a másik örömének, és együtt érez a másikkal. Engem például érdekel, hogy mások hogyan élik meg azt az időszakot, amiben én is vagyok. Sajnálom, hogy te csak magaddal foglalkozol.....
2012. febr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

5 éve várunk babára,

hiába örülök másnak ha nekem nincs

2012. febr. 9. 17:06
 13/14 anonim ***** válasza:

OKÉ! MEGÉRTETTEM. NE HARAGUDJ!

SOK SIKERT! NE ADD FEL!!!!!

2012. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
vegyél ovulácios tesztett nekem avval elsőre sikerült teherbe esnem,elötte 8 hónapig próbálkoztunk hiába téves hit hogy a peteérés ciklus közepén lehet csak,én is aszt hittem azért nem lettem terhes,a teszt alapján mensi után 2,nap mutatott peteérést és terhes is lettem
2012. febr. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!