Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak a derekam fáj egy-két...

Csak a derekam fáj egy-két napja ez lehet terhességi tünet?

Figyelt kérdés
a ciklusom 16.napján volt a tüszőrepedésem.
2009. jún. 2. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:

igen lehet, de lehet más is.

a ciklusodról meg rajtad kívül senki nem tudja, hogy mikor kezdődött, tehát nem sok infót árul el, hogy a 16. napon volt tüszőrepedésed...

2009. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
május 11.én jött meg utoljára, a peteérést meg onnan tudom hogy ovutesztet használok.
2009. jún. 2. 14:37
 3/8 anonim ***** válasza:

szia!

nekem május 12-én jött meg utoljára, én is ovu tesztet használok, nekem 3 napig + volt a teszt múlt 7 közepén. Nekem nem fáj a derekam, de úgy tudom, hogy lehet terhességi tünet is. Cicijeid nem érzékenyebbek? Nekem tegnap meg előtt nagyon fájtak,de mára már nem. talán picit érzékeny!amúgy semmi tünetem nincs.

2009. jún. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
a cicim nem fáj csak a derekam, meg időnként a hasam alja.
2009. jún. 2. 16:15
 5/8 A kérdező kommentje:
ja, és tegnap óta sokat járok pisilni.
2009. jún. 2. 16:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! nekem 8 napja késik! Tegnap volt némi émelygésem és ma már elkezdett fájni a derekam is. Más tünetem nekem sincs.Most hányadik napnál tartasz?
2009. jún. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
én még csak a ciklusom 23.napján járok.
2009. jún. 2. 16:53
 8/8 A kérdező kommentje:
nem teszteltél még?
2009. jún. 2. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!