Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Peteérés vagy...

Mi lehet ez? Peteérés vagy beágyazódás?

Figyelt kérdés
Valami elég masszív, gumiszerű valami távozott belőlem. Olyasmi, mint egy nyálkahártyadarab, de nem véres. 10 napja volt meg, vasárnap voltunk utoljára együtt védekezés nélkül.
2012. febr. 8. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Peteérés! Akkor van átlátszó nyúlós folyás! Ha babát szeretnél,akkor ebben az időben a legnagyobb az esély rá! Sok sikert,most kell együtt lenni! :)
2012. febr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor megvan az esti program.:-) Ez az első hónapunk.
2012. febr. 8. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány naposak a ciklusaid? Ez azért fontos,mert ha 28 nap,akkor a 14-en van p.é.,ha 32,akkor a 18-on,és így tovább! Bár ez eltérhet 1-2 nappal,de ha kb,ra tudod,és 2 naponta van szex,akkor nem tudod elkerülni! :)

Sok sikert az első hónapra!

Mi a harmadikat kezdjük majd,ha elmúlt a mensim! :)

2012. febr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 évig szedtem fogamzásgátlót, előtte rendszertelen volt a ciklusom, szóval nem tudom. Fáj most egy kicsit a hasam és a derekam, mintha meg akarna jönni. Az élettanát tudom a dolognak, csak még magamon nem volt szerencsém kitapasztalni.
2012. febr. 8. 22:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Mikor hagytad abba a gyógyszert?
2012. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!