Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás lenne? Vagy peteérés?

Beágyazódás lenne? Vagy peteérés?

Figyelt kérdés
Általában 25 naposak a ciklusaim. Ma vagyok a 17. napon,és picit görcsölget a hasam. Sose szokott,nem szoktam megérezni a peteérést. Most enyhén görcsöl,meg lent jobb oldalon kicsit mintha "égne". 21-én jött meg,és együtt voltunk (31,02,04,05,06-án). Ha minden igaz,akkor 15-én kellene megjönnie,ezért nem gyanakszom peteérésre. A válaszokat és a tapasztalatokat előre is köszönöm.
2012. febr. 7. 20:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Meg ha hirtelen állok fel,akkor húzodik az alhasam.
2012. febr. 7. 20:10
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet peteérésed most ha ilyen rövidek a ciklusaid.A görcsölés lehet a beágyazódás jele.Még egy kis idő és kiderül,szoritok neked.
2012. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!