Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9 hónapja próbálkozunk sikerte...

9 hónapja próbálkozunk sikertelenül. Néha úgy érzem, ha mégis összejönne a bébi, "haragudnék" rá, vagy "utálnám", hogy nem jött korábban. Normális gondolatok ezek?

Figyelt kérdés
Annyi ezoterikus tanításban van, hogy a gyerek választ szülőt, nem fordítva, és nagyon rosszul esik, hogy engem nem választ senki... Volt már valakinek ilyen érzése?
2008. ápr. 6. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem éreztem így, de szerintem ha neked is sikerül,ez majd eszedbe sem jut,nagyon fogsz neki örülni,hogy végre van benned valaki,főleg ha megmozdul,egyszerűen imádni fogod.Nekem 2 évig nem sikerült, de van akinek hosszabb ideig nem.Kitartás,és nem görcsölés.Sok sikert,menni fog az!
2008. ápr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha rágörcsölsz,még rosszabb lesz,lehet h lelki alapon van az egész.Legyél lazább,ne akarj annyira terhes lenni! 9 hónap még nem sok.Van aki hosszu évekig próbálkozik mire összejön.
2008. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én soha nemgondoltam ilyenre.szerintem ez nemnormális.Utálnád?akkor neked nem is valo gyerek
2008. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ez tényleg nemnormális.mi 15 honapja probálkozunk de ha babás lennék én lennék a világon a legboldogabb és nemharagudnék a babára mert nem ő tehet rola hogy pl. nekem nemmindig volt peteérésem.Inkább magadra haragudj mert lehet hogy neked van bajod.
2008. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

olyan sokfélét érzünk mi nők, ha sokáig próbálkozunk és semmi, nem? Az is lehet hogy el van keseredve nagyon a kérdező.

Biztos nem utálnád. MI 8 hónapja probalkozunk, bennem inkább olyan érzések kezdtek előtörni,hogy lehet nem érdemlem meg? nem figyelek eléggé az egészséges életmódra..stb.? És nem a leendő gyermekem iránt éreztem dühöt, hanem a világ iránt, avagy olyanok iránt, akik szülhetnek, aztán meg mondjuk eldobják a kicsit. De elmult. Könnyű azt mondani persze, hogy légy laza, de a hit abban, hogy megérdemled és igenis sikerülhet tényleg erőt ad/hat. Én is ezzel próbálkozom épp.

2008. ápr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!