Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Éget és fáj a mellbimbóm...

Éget és fáj a mellbimbóm nagyon, a hasam is fájdogál alul, szurkál. Clostyt szedtem aztán tüszőrepesztő szurit kaptam? . Már nagyon szertnénk kisbabát

Figyelt kérdés
a gond az h megcsak az aktus utáni 5.-napon vagyunk...utalhatnak terhességre a tunetek ilyen korán is?...koszonom a választ
2012. febr. 8. 12:39
 1/6 A kérdező kommentje:
vagyis a 6.napon
2012. febr. 8. 12:41
 2/6 anonim ***** válasza:

nem.Ilyen röviddel azután nem lehetnek terhességi tünetek.

Szerintem a clostyl hatását érzed!

2012. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de a clostyt 2hete szedtem
2012. febr. 8. 13:49
 4/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nekem minden ciklus második felében így van. A progeszteron hatása. Normális esetben is van, de ha kapsz progeszteron pótlást, amiatt lehet ennyire erős az érzés. Remélem, sikerül!

2012. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi a választ.Szóval akkor nemutalhatnak terhességre a jelek igaz?...akkor mar elis keseredtem...en elsem hiszem h letezik pozi teszt..:-(
2012. febr. 8. 21:05
 6/6 Manka68 ***** válasza:
Ne keseredj el, attól még sikerülhetett. :-) Nemvárt előtt bármit is érzel, nem igazán számít, mert ilyenkor még nincs különbség ha sikerült, ha nem. Akkor is ezeket éreztem, amikor babás lettem. valódi különbség az lesz majd, ha sikerül, a termelődő HCG hatására nem esik le a progeszteron szint, hanem tovább emelkedik, ezért nem jön meg a mensi. Addig azonban minden hormonérték és az érzések is ugyanazok. Nem véletlen, hogy a teszt az első biztos jel a babásodásra. Türelem! :-)
2012. febr. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!