Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok, a gorbém szerint volt...

Csajok, a gorbém szerint volt peteérésem és ovulációm?

Figyelt kérdés
[link]
2009. jún. 2. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom 100%-ra állítani, de szerintem igen. Csak később, mint a program mondja. 26-án vagy 29-én lehetett tüszőrepedésed. Azért nehéz, mert a görbe alapján akár kettő is lehetett vagy egy sem.
2009. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, lehetett. De a program rosszul húzta be, szerintem. A 17. napra tenném, de folytasd a hőmérőzést. Ha marad a vízszintes vonal felett, akkor az jó.
2009. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt. Egyértelműen kivehető, hiszen látszik, hogy már 4 napja a vízszintes vonal (coverline) fölött van a hőd, ami arra utal, hogy progeszteront termel a szervezeted! :) (Ami viszont nem a legjobb, hogy 1-2 órás különbségek is adódnak a mérések között.)
2009. jún. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat. Hétvégén fordul elo, hogy esetleg késobb mérem, hétkozben konnyebb, mert akkor kelek.
2009. jún. 2. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!