Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt ovulációm? A dokim...

Volt ovulációm? A dokim szerint nem is biztos hogy van peteérésem!

Figyelt kérdés

Én ezért kezdtem el mérni a hőmet! Szerintetek kiderül a hőgörbémből?

[link]


2009. febr. 23. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetett a hőd alapján. :)
2009. febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

de nem túl korai lett volna?

vagy másnak is van hogy korábban van?

2009. febr. 23. 11:39
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem volt,hisz tapasztaltad a tojasf.folyást is.Miért nem probálkozol ovu teszttel?
2009. febr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem volt peteérésed,mert szépen felment a hőd. Én azonban inkább a 12, 13 napra tenném.
2009. febr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van, hogy egy cikluson belül több is van, nekem volt már a 8. napon is. :) Szóval lehetett simán. :-) első voltam.
2009. febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
sajnos az ovu teszttől félek! mert volt már olyan terhességi tesztem is amin elsö pár percben nem volt ott a második csik, de én annyira láttam hogy ott van, és kb az 5 percre meg is jelent! persze a nem voltam terhes! éás félek hogy belemagyaráznám magamnak hogy ott van... miközben nincs is!
2009. febr. 23. 11:45
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! hát a következő menzeszemkor már kell szednem a clostyt, ha most nem is akkor talán lesz...
2009. febr. 23. 11:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is szedem a clostyt 3 napja.Sok sikert kívánok neked remélem mindkettőnknek sikerül!Szorítok neked, hogy ne jöjjön meg!Rég próbálkoztok?
2009. febr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

szia! hát egy éve, de csak kb 3-4 hónapja kezdtem el tudatosan! Gondolok itt arra hogy mérem a hőm, próbálom az együttléteket a ciklusom közepére irányitani, ha lehet akkor kétnaponta! ebben a hónapban kezdtem el a az elevitet is szedni!

és Ti régóta próbálkoztok? neked miért irta fel a doki a clostyt? és hogyan kell szedned?

2009. febr. 23. 13:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Fél éve próba!De nagyon változóak a ciklusaim a fogi tabi abbahagyása óta.Azt mondta valószínű nincs peteérésem ezért írta fel.2*1 kell szednem, most vettem be az utolsót.Kíváncsi vagyok mi történik......
2009. febr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!