Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már hat napja kellett volna...

Már hat napja kellett volna megjönnie, de a teszt negatív. Mennyi az esélye hogy még nem mutatja ki?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 6. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
99% hogy már kimutatta volna. Egyéb tüneted van? Hőmérséklet, mellfeszülés? Barnázni sem barnázol?
2008. ápr. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mérem a hőmet, mellem nem feszül, barnázás csak nagyon gyenge...
2008. ápr. 6. 13:32
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem korán teszteltél egy kicsit! Várjj mág, majd teszteljj újra!
2008. ápr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem sok joval tudlak kecsegtetni: a mai tesztek a menses napjatol kimutatjak, a legolcsobb, legkevesbe erzekenyek is.

6 nap a mar latszana.

2008. ápr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Hát nem sok esély van rá h babás lennél.De én már jártam ugy, hogy egy hónapot késett,vettem tesztet,és negativ volt.Első tesztem volt,gondoltam elrakom "emlékbe".Két és fél óra eltelt és tök véletlen mondom megnézem mégegyszer.És ott volt a másik csik is.Pedig mikor megcsináltam 10perc utén néztem meg először és sehol semmi nem volt.Vannak ilyen becsapos tesztek.Most ha kidobtam volna egyből akkor abba a tdatba lennék h nem vok terhes.De nem igy történt.Egy 20 éves anya és (kismama).
2008. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

én is úgy gondolom hogy nem vagyok, tehát nem vagyok olyan, aki bebeszéli magának hogy az, csak akkor meg miért nem jön meg? Nem nagyon szokott ilyen lenni.

Meg sok olyat olvastam, hogy csak 2-3 hét múlva mutatta ki, vagy ki sem mutatta végig...

2008. ápr. 6. 14:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Abban a pillanatban, h a megtermekenyult petesejt befejezte a beagyazodasat a mehfalba, elkezdi a HCG nevu hormont termelni.

A petesejt ugye megtermekenyul, egy nap kb. amig eler a mehbe, ott "lebeg" 3-4 napot, majd elkezdi a beagyazodast, ami megint 3-4 nap. Ez kb. 10 nap. Mire megjelenik a vizeletedben, ez ismet egy kis ido lehet, altalaban 24-48 ora mulva kivalasztodik ott is. Ekkor mar pozitivat jelez a teszt. Nekem ovulacio utan 11 nappal lett pl. pozitiv, ez 3 nappal a nem vart menszes elott volt.

Tehat en sem kabitalak azzal, h baba lenne a dologban.

2008. ápr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tesztek nem olyan jók, mint amennyire esküsznek rájuk! Nekem is csak 6 hetes terhességnél lett pozitív. A dokim is azt mondta, ne foglalkozzak a tesztekkel, mert nem mindenkinél megbízható. Én a helyedben dokihoz mennék és megnézetném, mi újság odabenn. Sok sikert!
2008. ápr. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!