Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » D vitamin+ Closty? Vélemények?

D vitamin+ Closty? Vélemények?

Figyelt kérdés
Ma írta fel a dokim,hogy hátha segítene a teherbeesésben! Valaki szedte már így együtt sikerrel ezeket a tablettákat:? És emellett szedhetek még Elevitet is? Csak mert azt korábban elkezdtem, és vanmég egy fél dobozzal.
2012. febr. 7. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Mióta próbálkoztok?Nincsen peteérésed vagy rendszertelen a ciklusod,mert akkor hatásos lehet.

Én is szedtem mellette femibiont.

Nem letten tőle babás.

2012. febr. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Több mint 1,5 éve próbálkozunk. Nincs peteérésem. és rendszertelen a ciklusom.
2012. febr. 7. 17:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ha vérvételen voltál és a hormoneredményeid jók,akkor szerintem segíthet neked.

De,ha nem voltál vagy az értékeid nem megfelelőek (prolaktin,progeszteron,tsh) akkor nem ez a megoldás.

Illetve a férjed volt vizsgálaton?

2012. febr. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hormonvizsgálaton voltam, ott minden rendben volt. Férjemet még nem vizsgálták. Akkor ez lesz a következő lépés.
2012. febr. 7. 17:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha nincs peteérésed,a progeszteronod alacsony..

Menj el endokrinológushoz!

HA mindeképp clostyzni akarsz, akkor remélem lesz pár UH és nézik a tüszőket.

2012. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a férjed menjen el,mert ha lassúak a katonák akkor nem segít a closty!
2012. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Endokrinológushoz járok, ő ajánlotta ezt a kúrát. Nemrég a Merckforminnal próbálkoztunk, de azt nem tudtam szedni, ezért azt mondta próbáljuk meg ezt!
2012. febr. 7. 20:11
 8/9 anonim ***** válasza:
nem vagyok orvos,de nálam csak azután jöhetett a closty,hogy a férjemnél kizártak bármi gondot.Ha lassúak a "katonák" hiába stimulálnak téged ezzel a gyógyszerrel.
2012. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!A férjed mindenképpen menjen el vizsgálatra(spermiogramm,andrológia),ill. Neked is kellene petevezeték átjárhatóságit (hsg)csináltatni,mert csak akkor van értelme szedni a gyógyszert,ha átjárhtó vagy...Üdv.
2012. febr. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!