Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valahol, olyan oldal,...

Van valahol, olyan oldal, ahol nőgyógyásztól lehet kérdezni és ő válaszol rá? A medrol nevű gyógyszerről szeretnék kérdezni. Mert eddig csak rosszat hallottam róla.

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
www.gyaloglo.hu, orvos válaszol rovat.a doki nagyon rendes-az idősebbik dr petróczi,24órán bevlül tuti van válasz
2009. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem próbáld meg, nagyon aranyos Csaj. Személyesen nem ismerem, de itt már nagyon sokat kérdeztem Tőle, és mindig normálisan válaszolt :)

2009. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

www.babazo.hu

Azon belül is a szakértők fül.

2009. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idő múlva válaszolt rá?Elnézést kérdező,hogy belekérdezek csak engem is érdekel ez!
2009. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak (kérdezőnek) . Én voltam a Nők Lapjás :-) Általában másnap válaszolt, vagy még aznap
2009. jún. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia én oldalt nem tudok, de szedtem a medrolt és nem vagyok "laikus" sem.

Ha gondolod írj privit. Én majd fél évig szedtem, és mi is babát szeretnénk.

2009. jún. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!