Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap kellett volna (nem)...

Tegnap kellett volna (nem) megjönnie. Úgy érzem, hogy mindjárt megjön, de semmi és a hasam alja fájdogál. Olyan mintha izomlázas lenne. Más tünetem nincs. Baba lenne vagy csak késik?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet baba hisz nem jött meg. Reméljük nem csak késik. A hasfájás lehet ez is az is. De legyen inkább a baba miatt. Reggel tesztelj!
2009. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)Már most rohannék a tesztért, ha nem lenne ünnep és nyitva lenne a gyógyszertár:-(
2009. jún. 1. 16:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj a tesztel! Nem akarok én lenni a vészmadár, de szerintem ez még nem terhességre utal, hanem arra, hogy meg fog jönni. Tudom, hogy türelmetlen vagy és nagyon szeretnél terhes lenni (én is, nekem is késett már, nem is keveset, de mégsem volt baba), de ha ennyire rágörcsölsz és már egy mensis érzésből is arra gyanakszol, hogy tuti terhes vagy, az nem jó hozzáállás szerintem. Én is, te is még rajtunk kívül sokan mások, lehet, hogy pont ezzel követjük el a hibát és ezért nem jön a baba, mert nagyon ráhajtunk a témára. Csak akkor vegyél tesztet, ha mélyen a szíved mélyére nézel és átgondolod magadban, hogy szerinted tényleg terhes vagy-e, vagy csak azért vagy türelmetlen, mert az akarsz lenni. Ha csak egy halvány kételyed is van a terhességet illetően, tehát a gyanudat nem érzed megalapozottnak, akkor ne vegyél tesztet. Én mindig innen tudtam, hogy nem vagyok terhes. Hogy nagyon mélyen belegondolva éreztem, hogy a tüneteim nem elég erősek, nem elég egyértelműek ahhoz, hogy ezek terhességi tünetek legyenek. Szimplán a nemvédekezés ténye sajnos még nem jelenti azt, hogy akkor terhes is lettél. Bocsi, hogy ennyire hosszú lett, csak szeretnélek megkímélni a csalódástól, mielőtt feleslegesen beleéled magad. Remélem, hogy te mázlista vagy és tényleg terhes vagy!
2009. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!