Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez +? Nem túl erős, de lehet...

Ez +? Nem túl erős, de lehet csak én látom bele a 2. csíkot?

Figyelt kérdés

[link] Jpg

Aggódók, mert vírusfertőzésem van, szerda óta lázas vagyok, lehet, hogy elment és csak azért ilyen halvány a második csík? Jan 2-án volt az utolsó vérzésem.


2012. febr. 5. 09:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Pozitív! Gratula!!! :)

Nekem csak Algo-t engedett szedni a nőgyógyászom, ahogy terhesség alatt, úgy szoptatás alatt is.

Gyógyulj meg, s vigyázz magatokra!

2012. febr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is halvány pozi, nálam is lázzal kezdődött:) kidőltem két hétre, napi szinten lázas voltam..panadolt szedtem, meg néha algót..
2012. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyire halvány, de lehet még egy kicsit halványabb, de van. Az utolsó terhes tesztet használtam el, legszívesebben most rohannék venni még egyet.
2012. febr. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szia! Én is látom a halvány csíkot! Remélem babás vagy! :-)) Nekem nagyon sok tesztem ilyen lett és nem voltam terhes!! :-/ Remélem te szerencsésebb vagy! Sok sikert!
2012. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Most már biztosan tudod, pozitív-e a teszted! Sikerült? :)
2012. febr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Jövő héten megyek dokihoz és kiderül:))
2012. febr. 18. 20:08
 17/18 A kérdező kommentje:
Fájdogál a mellem, egy kicsit duzzadt is, remélem most összejött
2012. febr. 18. 20:09
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem látott babát a doki, csak nagyon vastag nyálkahártyát! a teszten sem mutat már terhességet. Most várunk mert most kellene megjönnie, ami el is kezdődött, 2 hét múlva kontroll, ha nem válik le magától a nyálkahártya gyógykaparást végeznek. Ez a 4 év baba nélkül és valószínű az influenza ezt elintézte.....
2012. febr. 26. 07:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!