Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hét késés után már erős...

1 hét késés után már erős második csíkot kellene átni, nem pedig nagy pici vékonyat ugye?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem 10 nap után is csak halvány csík volt.
2011. dec. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, nekem nem erősödtek a csíkjaim. még 1,5 héttel utána sem. nem fejlődött embrió, el is vetéltem a 7.héten.

Remélem Nálad nem így lesz!

most megint babát várok szintén ma vagyok a 7.héten....

nagyon erős lett mind az 5 tesztem. frász kerülget, nehogy baj legyen!

Szorítok Neked is!

írd meg kérlek mi lett veled!! mikor mész dokihoz?

2011. dec. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megírom, de csak jövőhéten tudok menni dokihoz akkora kaptam időpontot! Idegesítő, mert nem tudom mi van egyáltalán van baba vagy nincs?
2011. dec. 1. 16:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Én drukkolok nagyon!!!!
2011. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy hét késés után halvány pozitív volt. De ezt is először negatívnak láttam, azután fél óra múlva előszedtem a kukából, hátha mégis rosszul láttam, és akkor már halványan ott volt. Azután 4 nap múlva már sötétebb volt a csík!
2011. dec. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
1 hét késés után nekem is halvány volt a csík. Ma pedig már 19 hónapos kisfiam van. Nyugi!
2011. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Most tartok az 5. napos kesesnel, es az en csikom is halvany, ugyhogy megertem, hogy izgulsz. Ilyen koran ez bar nem atlagos, de meg az elfogadhato tartomanyba esik (ld fenti kommentek).

Ha a 10. napi kesesen tul is halvany lesz, nem erosodik, nos, akkor raerunk izgulni. Addig is szoritok neked :)

2011. dec. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én is szorítok neked és reméljük a legjobbakat pozitívan állok hozzá!
2011. dec. 3. 19:22
 9/12 anonim ***** válasza:
Vegyél royal hcg kazettás tesztet. Nekem 3 napja késik csak, gabrielek halvány pozitívak, voltak, bár a második picit erősebb, de a royal ugyanazon a napon lett erős pzi!!!de még én is csak két hét múlva megyek dokihoz, úgyhogy addig nem élem magam ble teljesen
2011. dec. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én több tesztet is csináltam,mind halvány volt,most van egy tökéletes négy hónapos kisbabám. De én is épp emiatt gyorsan mentem dokihoz,és mivel túl korán mentem még nem látott biztosat.Igaz,nem a legmodernebb ultrahanggal dolgozott.
2011. dec. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!