Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik, tünetek, negatív...

Késik, tünetek, negatív teszt? Most akkor mi ez?

Figyelt kérdés
December 29én jött meg utoljára. Ma február 3.a van, azóta semmi sem történt. novemberben is 29én jött meg. már egy hete állandóan 37-37,2 a hőmérsékletem, lenn nyomást érzek (nem olyan mintha mindjárt megjönne) néha szúrkálást is érzek a méhem meg talán a hüvelyem között. már egy hete fájnak a melleim is, annyira h "fáj a gravitáció". melltartó nélkül nagyon érzem őket. még mindig olyan erősen fájnak, nem csillapodik. kicsit eresnek is látom, meg nőttek is. ma teszteltem (igaz délután) de negatív lett. most akkor kimaradt 1 hónap v még ezután jön meg, ilyen sok késéssel, vagy mi ez?:( nem jó ez a bizonytalanság, meg az állandó készenlét h most megjön v sem. nem szedek fogamzásgátlót, gumival védekezünk. nem lenne gond h ha becsúszna (stabil párkapcsolat és pénzügyek) de fogalmam sincs, hogy ezt most mire véljem. bocsi h ha kicsit hosszúra sikeredett.
2012. febr. 3. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el nögyógyászhoz. Remélem baba lesz :) . 23hkm
2012. febr. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is késik (dec.30-a az utolsó menzeszem). Mi babát szeretnénk, 2 napja negatívat teszteltem reggeliből. Nekem soha nem késett még, csak amikor a lányommal terhes voltam.

Nekem is általában 36.6 feletti a hőmérsékletem, de görbét nem vezetek. Remélem, hogy baba van, pár nap múlva megint tesztelek, ha negatív elmegyek az orvoshoz a jövő héten.

Nekem is szurkál a hasam, rossz ez a bizonytalanság. Ha volt valaki ilyen cipőben írjon!

2012. febr. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hogyha tegyük fel tüdőgyulladásod van,akkor kimaradhat.
2012. febr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia...Ugyanígy vagyok most én,mi lett belőle?Nekem is dec 29 volt az utólsó,azóta semmi,teszt negatív...
2012. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!