Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív terhességi teszt...

Negatív terhességi teszt lehet téves, mondjuk 3 hónapos terhességnél?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy kb. 3 hónapra fogamzásgátlóról (hüvelygyűrű) fogamzásgátlóra (tabletta váltottam). A kettő közt volt kb. 1 hónap, amikor úgy védekeztünk, hogy a párom "vigyázott", azaz megszakításos módszerrel. Már 3 hónapja szedem a tabit, de furcsa dolgokat észlelek. Alacsony a vérnyomásom, és a hasam olyan furcsa. Van már egy gyerekem, nála rengeteget hánytam az első hónapokban. Most néha elég keményen émelyegtem, és pár kilót is felszedtem. Lehetséges, hogy terhes lennék? Kb. egy hete teszteltem, ami negatív lett. A bajom megjött, de a nőgyógyász azt mondta, ha terhes lennék, a tabletta miatt akkor is megjönne.

Volt valakinél ilyen? Vagy csak annyira pánikolok, hogy terhes lehetek, hogy már bebeszélem magamnak?


2012. febr. 3. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Kizárt! Ennyi idős terhességet már bármilyen teszt kimutat!
2012. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre én is kíváncsi vagyok!

Uganis a hétfőn megjött, és kedden már el is múlt, pedig nekem 7-8 napig szokott igen bő lenni. Reggel teszteltem egyet és negatív. Viszont nekem is meg vannak a jelek.

2012. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes, a teszt kimutatta volna. Főleg, ha már 3 hónapos terhességről lenne szó, az émelygés ilyenkor már múlni szokott, nem pedig elkezdődni.
2012. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem menj dokihoz. Amiket itt eddig írtak az mind igaz, de kivételek mindig lehetnek. A barátnőmnek egy teszt se mutatta ki a babát, de a vérvizsgálat egyértelműen. Nem megijeszteni szeretnélek, csak írom, hogy azért ilyen is előfordulhat. Te is megnyugodnál ha látna egy orvos. Szerintem sem vagy terhes, csak a félelemtől produkálod a tüneteket. De te is nyugodtabb lennél, ha tudnád, hogy minden rendben van, esetleg ez a gyógyszer mellékhatása.


Ja ezt csak az utolsónak: én a 10. héten kezdtem hányni és eltartott a 18. hétig. Én is egy ilyen kivétel vagyok. :)

2012. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem az első terhességemnél is tovább tartott a hányás, mint 3 hónap. Sőt, még kórházba is kerültem vele, egy hétig voltam bent. Szerintem sem vagyok terhes. Csak igazából vágyom még egy kisbabára, de most nem engedhetjük meg magunknak sajnos. :(

Köszönöm a válaszokat!

2012. febr. 4. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!