Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a hőm nincs 37 felett...

Ha a hőm nincs 37 felett akkor tuti hogy nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Mondjuk én nem szoktam mérni de ma kellene megjönnie amit nagyon nem akarok és ma megnéztem reggel a hőmet és 36,3 volt!Nagyon szeretnék bár babót!
2008. ápr. 5. 10:52
 1/7 A kérdező kommentje:

jah és vannak tüneteim is: nagyon fáj a cickom és mindig olyan érzésem van mintha megakarna jönni!Szerintetek???Van esélyem??Már több mint 3 éve próbálkozunk és tul vagyunk a kivizsgálásokon is!Clostit szedtem:

.

2008. ápr. 5. 10:55
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a helyedben azért reménykednék.

Legtöbbször fent van a hő, ha babás vagy, de ezen a fórumon is írtak már olyat, hogy valaki 36,5-tel volt babás!

Nekem is például, peteéréskor 36,4-ről ugrott 36,5-re a hőm. :) Pedig az ovuteszt is pozitív volt, a mikroszkóp is páfrányos volt, a nyálkám is megvolt, na meg a petefészekszurkálás 1 napig...

Úgyhogy én ebben a hőmérsékletes dologban nem igazán hiszek.

Egyébként tutira ma kell megjönnie? Nekem clostival annak idején 31 napra jött meg...

Szorítok, majd jelentkezz, hogy mi van veled!

2008. ápr. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ!Ma van a 30. napom de én már ugy ki vagyok már annyira szeretnék babót!!!Hát majd meglátjuk lehet veszek ma egy tesztet!Majd megírom mi a helyzet!
2008. ápr. 5. 11:06
 4/7 anonim ***** válasza:
OK, mindenképp írj! Szorítok!!!
2008. ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36,3 sajnos tul alacsony a babahoz. Szerintem ez a mensit jelzi. Merd minden nap, vezess gorbet, akkor sokkal tisztabb kepet kapsz az egeszrol.
2008. ápr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok volt tul alacsony és csináltam tesztet ami sajnos negatív lett!!!!!!Annyira kivagyok már!3 éven át ez a csalódás már nagyon bosszantó!De még reménykedem!
2008. ápr. 5. 18:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne csüggedj, fel a fejjel! SIKERÜLNI FOG EGYSZER! Én is ezzel biztatom magam, mert nekem sem sikerül olyan könnyen. Szívből drukkolok, még így ismeretlenül is...
2008. ápr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!