Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőm hétfőtől csütörtökig...

A hőm hétfőtől csütörtökig 36,5 volt, majd pénteken 36,6, ma pedig 36,7 volt! Az előző ciklusom végén a mensi előtt 37,1 körüli volt a hőm! Mikor lehetett peteérésem?

Figyelt kérdés
A párommal szerdán és csütörtökön voltunk együtt! Lehetett megtermékenyítés? Melyik napon lehetett a peteérés? NAGYON várom a válaszokat!
2008. ápr. 5. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A peteérés mindig a legalacsonyabb hőmérsékletű napon szokott bekövetkezni. Nézd továbbra a hődet. Most hanyadik napnál tartasz? Miért nem veszel ovu tesztet?
2008. ápr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Most járok 19. napnál! A ciklusaim kb. 30-32 naposak szoktak lenni! Ovu tesztet a következő ciklusnál terveztem venni, de remélem nem lesz rá szükségem! Szerinted lehetett már pém? Köszi a választ!
2008. ápr. 5. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! Elvileg már lehetett. Nekem 26 naposak a ciklusaim, két hónapig teszteltem ovu tesztel az egyik alkalommal már a 11. napon poz. volt a tesztem a köv. hónapban pedig a 13. napon. Nekünk akkor fogant a kisbabánk. Ha a második fázisnak 14 napnak kell lennie akkor ha 32-ből levonod a 14 et akkor a 18. napon kellett lennie a peteérésnek. Ha a napokban felmegy 37 C-ra a hőd akkor tuti, hogy volt már peteérésed. Talán nézd meg a hüvelyváladékot az is támpontot adhat.
2008. ápr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugy latom emelkedni kezdett, igy valoszinu megvolt a tuszorepedes.Tegnap, vagy ma. Szeretgessetek meg ma is egymast, biztos ami biztos. Sok sikert!!
2008. ápr. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!