Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PG/53 hogy működik? Én nem...

PG/53 hogy működik? Én nem látok benne semmit, hiába forgatom... :(

Figyelt kérdés
2008. ápr. 5. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Össze is kell nyomni,hogy a nagyító közelebb kerüljön a tárgylemezhez (élesebb legyen).Vagy lehet,hogy az a baj,hogy kevés "anyagot" helyeztél a lemezre.Remélem segítettem!
2008. ápr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az előttem szóló mondta. .nekem maga az eszköz működött, de én nem tudtam használni biztos hülye vagyok hozzá.Hol páfrányos volt, hol meg nem. Megúntam és vettem lh tesztet az bevált azonnal és 11 hetes kismama vagyok.Amikor az lh teszt jelzett a mikroszkóp akkor sem mutatott nekem semmit. Lehet, neked beválik a barátnőmnek 3 gyereke van és mikroszkópot használt. Sok sikert, hátha te értelmesebb vagy nálam.
2008. ápr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tartsd a fény felé (én asztali halogén kislámpánál szoktam), és nyomd össze, amíg éles képet nem látsz!

Ha ez meg van és sejtecskés, körös, akkor nincs peteérés, de amint meglátod egy szép napon a páfrányokat, rögtön fogod tudni, hogy működik... :)

2008. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nyállal vált be, és csak izzónál látszottak az eredmények, például spotnál tök katyvasz lett az egész. Amire nekem oda kelett figyelni, az az, hogy ne maradjon buborék, amikor rákenem, mert akkor csak a megszáradt buborékokat láttam. nekem bejött...
2008. ápr. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeteket. A pasim mentett meg a végén... Ő látja, amit látni kell - én még mindig nem. :)
2008. ápr. 5. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!