Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Herevisszér műtét után mennyiv...

Herevisszér műtét után mennyivel sikerülhet összehozni a babát?

Figyelt kérdés
Augusztus elején lesz a párom műtétje!
2009. máj. 31. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:

A sógoromnak semmit se javított a hereműtét a termékenységén,sőt még rosszabb lett.

Ezután olvastam egy cikket is arról,h még valaki ugyanígy járt.

A páromnak is van viszere a heréin,de attól még nagyon jó a spermaeredménye és terhes is maradtam már másodszor.

2009. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A férjemnek is volt ilyen műtétje, és az eredményei nagyon sokat javultak. A műtét után fél évvel estem teherbe. Bízzatok benne!

Sok sikert a babához!

2009. máj. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az én férjemnek is volt ilyen műtéte 2005 júliusban.

Nekünk hamar sikerült utána a baba,mert augusztus 3.-án volt meg utoljára.A sperma minősége nem tudom,hogy változott-e,de a fájdalma megszűnt.

Nekünk elsősorban ez volt a lényeg.

2009. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekünk a doki pont azt ajánlotta, hogy ha babát akarunk, akkor még a műtét előtt "ejtsük meg" a dolgot. De Neki cisztái is vannak a heréjében.

Szerencsére egyből sikerült.

A műtétre még nem kaptunk időpontot, megvártuk míg leteljen az első 12 hét.

13 hetes km

2009. máj. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát nekünk muszáj ez a műtét,mert teljesen leromlottak a párom 4 évvel ezelőtti eredményei.Most nincs semmi sperma száma,régen pedig nagyon jó volt!
2009. máj. 31. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
A volt férjemet is meg kellett műteni,neki is nagy fájdalmai voltak,és a spermium eredménye is rossz lett.Juliusban műtötték,rá fél évre már babájuk volt a feleségével.Bár,hogy javít-e a spermiumon,azt nem tudom,de nekem egy meddőségi orvos azt mondta,hogy nincs összefüggés.
2009. aug. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jadwiga ***** válasza:
Egy év múlva fogant meg a gyermekünk, előtte 3 év alatt nem jött össze.
2010. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!