Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van a méhemben ami nem...

Mi van a méhemben ami nem látható még jól?

Figyelt kérdés
Az orvosom uh során azt látta hogy a méhnyálkahártyám meg van vastagodva,és a méhemben volt egy "pötty"ami nem kivehető h.micsoda ezért 2 hét múlva controll!Szerintetek mi lehet?
2008. ápr. 4. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
a menzid megjött vagy nem?és a hőd hogy áll?
2008. ápr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
háát, lehet az a kis "pötty" a babád.. a mégnyálkahártya megvastagodása is általában ezt jelenti, tesztet csináltál már? addig is sztem érdemes megpróbálkozni egyel.. aztán két hét múlva kiderül a dokinál úgyis! azért drukkolok neked:)
2008. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Csináltan tesztet tegnap ami negatív lett de a doki azt mondta csak 1 hét múlva csináljak csak nem bírtam magammal!!!

5 napja késik nem jött meg,hőmérőzni nem hőmérőzöm magam!!!

2008. ápr. 4. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:
na én is igy vagyok nekem 10 napja késik,de nemmerem megem beleélni mert már volt hogy késett még többet is. DE a hőm meg fent ven.Szerintem tesztelj mégegyszer mert a hődnek én jobban hiszek mint a tesztnek.
2008. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt velem is eljátszotta a szervezetem mensi elmaradás után 5 nappal nem mutatott semmit rá 4 napra pedig pozitív lett. Szerintem tesztelj kedd magas valószínűleg alacsony még a HCG., kb. 3-4 hetes terhes lehetsz, 2 hét múlva pedig az uh kimutatja a petezsákot és benne a kicsi babócádat. Ne stresszelj.
2008. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!