Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha peteérés után vagyunk...

Ha peteérés után vagyunk eggyütt már nincs esély babóra?

Figyelt kérdés
elvileg tegnap volt(nem biztos)olyan jol sikerült az elöjáték,hogy addig már nem jutottunk el.remélem be lehet még potolni.
2008. ápr. 4. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Peteérés több napig van. Pl.: ha 24.-én van a legerősebb nap, akkor előtte 2 nappal és utána 2 nappal is együtt lehettek. Én a párommal 1 nappal elötte voltunk együtt és most várjuk az első babánkat.

www.kismama.hu/termekenysegkalkulator/

Üdv: 25 hetes kismami

2008. ápr. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi akkor elvileg van még remény.elötte 3 nappal voltunk eggyütt.akkor majd ma.remélem összejön.
2008. ápr. 4. 10:06
 3/8 A kérdező kommentje:
ugy néztem 2-ra irta a peteérést.akkor ma még lehet esély ugye?de miért fáf annyira a bal petefészkem?
2008. ápr. 4. 10:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy pont a peteérés miatt!
2008. ápr. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Épp a peteérés miatt fáj!! Akkor ma is hajrá, akciózzatok!!! :)
2008. ápr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben járok! Drukkolok, hogy összejöjjön Mindkettőnknek! Írj majd, hogy mi lett! Mikorra nem várod a mensidet?
2008. ápr. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
peteérés után már nincs esély a teherbe esésre, mert a pete egy napig életképes utánna felszívódik.tehát előtte igen utánna már semmi féle képpen nem lehet teherbe esni.
2008. ápr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
16-ra nem várom,remélem nem is jön.majd irok mi lett.remélem össze jön mind a kettönknek.
2008. ápr. 5. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!