Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora az esély a teherbeesés...

Mekkora az esély a teherbeesésre ha peteérés elött és után is 5-5napig védekezünk?

Figyelt kérdés
pár hónapig szüneteltetjük a babaprojektet ezért nem akarok hormonokat szedni megint és apát se akarom az ovszerrel kinozni .6hónap alatt megfigyeltem már a ciklusomat és úgy gondolom ha eddig pé alatt sem sikerült teherbe esnem nem kell ennél nagyobb védekezés.
2011. júl. 5. 09:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés az esély rá, hisz a nő peteéréskor kb 8 órás időintervallumban a legtermékenyebb, s mint írtad ekkor se jött össze. Ha meg már egyszer terveztétek, nem hiszem hogyha mégis becsúszna, akkor annyira el lennétek keseredve.

Szóval szerintem elegendő ennyi védekezés nektek. De félreértés ne essék, azoknak akik nem akarnak babát, fiatalok vagy más okból, azoknak ez nem elegendő.

2011. júl. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
szia.igen én is igy gondoltam.csak tudod hogy van ez amikor az ember annyira nem szeretné tuti akkor csuszik be.most költözés melováltás miatt nem lenne szerencsés de biztos megtartanánk ha mégis úgy döntene.
2011. júl. 5. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!