Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Téves eredményt adhat a...

Téves eredményt adhat a folsav és az elevit?

Figyelt kérdés

Ma nagyon nem kellene megjönnie, reggel teszteltem, és negatív. Pedig fáj a cickóm is, fehér krémes folyásom volt, Clostilbegytet szedtem. Szedem az elevitet, és a folsavat. Miért lett negatív? Én szinte biztos voltam benne, h babás vagyok. Annyira levagyok törve... de annyira... A hcg teszt is elég érzékeny amit vettem, már elvileg 3 napos terhességet is kimutat, a beágyazódástól. Mi lehet a baj??

Ja, a hőm (ma nem mértem, alig vártam h kikeljek, az ágyból és teszteljek). Szóval a hőm az 37,00 hüvelybe. Segítsetek... vegyek még egy tesztet???


2008. ápr. 4. 08:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
SZIA, NEM MARADTAM TERHES, CSÜTÖRTÖKÖN MEGJÖTT. AZ VOLT A 35.-IK NAP, ILL LETT VOLNA. DE ÚJ HÓNAP, ÚJ LEHETŐSÉG...
2008. ápr. 13. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!