Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Téves eredményt adhat a...

Téves eredményt adhat a folsav és az elevit?

Figyelt kérdés

Ma nagyon nem kellene megjönnie, reggel teszteltem, és negatív. Pedig fáj a cickóm is, fehér krémes folyásom volt, Clostilbegytet szedtem. Szedem az elevitet, és a folsavat. Miért lett negatív? Én szinte biztos voltam benne, h babás vagyok. Annyira levagyok törve... de annyira... A hcg teszt is elég érzékeny amit vettem, már elvileg 3 napos terhességet is kimutat, a beágyazódástól. Mi lehet a baj??

Ja, a hőm (ma nem mértem, alig vártam h kikeljek, az ágyból és teszteljek). Szóval a hőm az 37,00 hüvelybe. Segítsetek... vegyek még egy tesztet???


2008. ápr. 4. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem 26 naposak a ciklusaim, a 28. napon teszteltem akkor lett pozitiv. Vannak akiknek 1-2 hét eltelte után mutat pozitiv eredményt a teszt. Tehát ne legyél letörve. Ha késik a mensid és magas marad a hőd van esélyed, hogy babás vagy. Drukkolok!!!!!
2008. ápr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem hallottam róla hogy bármelyik miatt is rossz lenne a teszt eredménye, szerintem még korai volt, próbáld meg 4-5 nap múlva. mindíg pontos a mensid? ne keseredj el még lehetsz babás csak biztos kevés volt a hcg a szervezetedben.
2008. ápr. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Húúúú hát köszi, most minden drukkot elfogadok... :) Nagyon rosszul esett ez a -!! Nekem hosszabbak szoktak lenni a ciklusom, azért is kaptam a clostit. Nem tom mi lesz...
2008. ápr. 4. 08:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Én sem hallottam még, hogy bármelyik is befolyásolhatja az eredményt! Szerintem legyél picit türelmesebb - bár tudom nem könnyű - és pár nap múlva próbáld meg újra a tesztet! Nagyon szorítok, hogy sikerüljön, és durkkolok nagyon! A hőd az jó! Nagyon jó! A babás vagy marad is! Szorítok, csak írj majd, hogy mi lett az eredmény!!!
2008. ápr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A folsavat külön ajánlják már terhesség előtt mert könnyebben teherbe lehet esni , ugyanigy az Elevitet is.

Az a lényeg hogy ne éld bele magad ennyire, mert lehet hogy ugyan most nem jött össze, de viszont bebeszéled magadnak és a tested igy a terhesség tüneteit fogja produkálni. Sajnos én is átestem 1x ezen és nagyon rosszul esett, hogy mégsem lettem terhes. Szerintem várj még pár napot az újabb teszttel és addig is nyugi!

Üdv. 25 hetes kismami

2008. ápr. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az elevitnek és a folsavnak ehhez semmi köze!Egyébként az elevit mellé nem kell + folsavat szedni.Szerintem teszteljél néhány nap múlva újra!
2008. ápr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom az elozo valaszolo miert irta hogy az elevit melle nem kell folsavat szedni. amikor mi terveztuk a Babat a fogamzasgatlo abbahagyasa utan tehat az elso pillanattol kezdve szedtem a terhessegi vitamint, folsavat es a magneziumot. En is drukkolok Neked


31 hetes kismama

2008. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is azt mondta az orvos,hogy Elevit mellé nem kell folsavat szedni,mert abban megvan a szükséges mennyiség!
2008. ápr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
húúú hát köszi a lelkesítést. Mellem még mindig fájdogál, érzékeny, fehér folyásom van. Vettem mér újabb tesztet, majd ha hétfőn megcsinálom az jó? Drukkoljatok, és természetesen megírom ha babás lennék... csak drukkoljatok. Igen levoltam, vagyok törve, de a tüneteimmegmaradtak, és még egy pici remény van bennem...
2008. ápr. 4. 16:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Na végülis terhes voltál?Mert én is ugyanígy jártam most,mint te.
2008. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!