Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezdjek el szedni...

Mikor kezdjek el szedni magzatvédő vitamint esetleg folsavat?

Figyelt kérdés

Még nem vagzok terhes, és még nem is próbálkozunk, csak az idén szeretnénk "összehozni".

Már van egy 3 éves kislányunk, akkor csak terhesség alatt szedtem vitaminokat. Most 30 éves leszek és ugy gondolom hogy talán már el kellene szednem legalább a folsavat.

Hogy gondoljátok?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2012. jan. 28. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Én akkor kezdtem el folsavat szedni, amikor kiderült, hogy terhes vagyok. Terhesvitamint egyáltalán nem szedtem, orvosi javaslatra (nálunk, nem MO-n nem ajánlják).
2012. jan. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Czeizel szerint teherbeesés előtt jó, ha 3 hónappal már elkezded szedni a terhesvitamint.
2012. jan. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én szeptemberben kezdtem szedni a Folsavat,E vitamint,és Szelént.Decemberben kezdtünk próbálkozni,most teszteltem pozitívat(3. baba,39 éves vagyok).Most abbahagytam ezeket,és Femibiont kezdtem szedni.
2012. jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elkezdeném a folsavat, ártani nem árthat, aztán amikor ténylegesen elkezdtek próbálkozni, szedheted a terhesvitamint.
2012. jan. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, és külön Gratulálok a pozitivan tesztelő anyukának (3-ik válaszoló).

Akkor én elkezdem most szedni a folsavat, aztán a terhesvitaminnal ráérek még szedni ha már elkezdünk próbálkozni. Ártani nem árthat.... :)

2012. jan. 29. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!