Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesés után a hüvelyválad...

Angyal023 kérdése:

Teherbeesés után a hüvelyváladék megszűnik?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 02:38
 1/5 Kerria ***** válasza:

Lehet hogy igen, lehet hogy nem. Nálam teljesen megszünt, néha még "száraznak" is éreztem magam, barátnőmnél viszont nem. Nála fel is léptek különböző fertőzések (nem tudom pontosan mi), de ez nem biztos hogy összefügg.


Ha mész nőgyógyászhoz kérdezd meg tőle, szerintem pontos felvilágosítást foga adni, hogy nálad mi a szitu. Én úgy gondolom, ez egyénenként változó.

2012. jan. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ feltétlen megkérdezem az orvostól
2012. jan. 28. 02:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem múlt el. Amikor terhes lettem elég sok volt, még doki is megnézett,hogy ha esetleg fertőzés van,akkor kezelni kell. De nem volt és utána még pár hétig megmaradt. Aztán száraz lettem, majd megint kicsit bővebb volt!
2012. jan. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem fokozódott.
2012. jan. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem mert mert nekem még ilyen nem volt pontosan figyelem hogy mikor milyen hüvely váladékom van és most száraz vagyok
2012. jan. 28. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!