Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelyváladék és méhszály...

Hüvelyváladék és méhszály állapot. Hogy vizsgáljam?

Figyelt kérdés

szóval olvastam a ciklus.hu sokmindent, de lehet nem értem tisztán. nekem volt konizációm de attól még érzem a méhszályamat, rendesen vagy lehet hogy nem azt érzem? meg hogy mintha most zárt lenne mert volt hogy éreztem egy kis lukat benne gondolom akkor volt nyitva, 2.án ovuláltam, együtt voltunk a párommal,

a másik a hüv.vál. most kicsit fehérkés inkább ragadós, most jó vagy rossz, tudom hogy még csak 3 nappal vagyok az ovu után de most nem tudom hogy ez igy jó e, vagy mit nézzek hogy nézzem???


2011. máj. 5. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
56%

Ne haragudj, de nem bírom ki, nem tartozik ide, de miiért írja ezen az oldalon a méhszájat mindenki ly-nal?


A méh szája, tudod, az ugyanúgy száj j-vel. Bocs!!

2011. máj. 6. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vizsgálgasd a méhszájadat! Nem vagy orvos, nem értesz hozzá. Az ovulációnak próbáld más tünetét figyelni: hasfeszülés (ez nem mindenkinél van), pici szurkálás, átlátszó nyúlós nyák. A termékeny napjain valaki jobban kívánja a szexet. Vagy vegyél ovulációs tesztet.
2011. máj. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért vizsgálom mert a ciklus. hu-n is olvastam hogy ezeket lehet figyelni, nekem most már egy héttel ovu után fehér és mintha darabos lenne a folyásom pedig elméletileg ilyenkor már szárazságnak kellene lenni, ugy olvastam, de mindegy csak gondoltam megkérdezem. de köszönöm a válaszokat,
2011. máj. 9. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!