Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha tegnap és tegnap előtt is...

Ha tegnap és tegnap előtt is együtt voltunk a párommal, és mondjuk ma, vagy holnap van peteérésem lehet belőle baba?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdzem, mert ma nem tudunk együtt lenni, majd csak holnap! Nagyon szeretnénk babát már. A hőm 3,5 volt, ma pedig 36,6-ra "ment fel"! A ciklusaim 30-32 naposak, ma vagyok a 18. napon! Várom a válaszokat!
2008. ápr. 4. 07:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel a sperma tovább él ezért lehet belőle baba.De azt írtad hogy most megy fel a hőd, akkor nem holnap lesz a peteérésed.Akkor már volt.Tehát lehet belőle baba.Régóta méred a hőd?Mindíg ilyen szokott lenni?
2008. ápr. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A múlt hónapban kezdtem mérni, de már a ciklus vége felé, ezért nincs viszonyítási alapom. Akkor amikor elkezdtem mérni 37,1 körül volt! NEm tudom, hogy jelent-e valamit ez a 0,1'!? Szerinted?
2008. ápr. 4. 07:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Kicsit elírtam a hőt, de gondolom rájöttetek 36,5! Bocsi! Várom még a válaszokat!
2008. ápr. 4. 08:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen! A sperma ˇ"élettartama" lehet akár 72 óra is. Én úgy tudom, hogy a legalacsonyabb hőmérsékletű napon van a peteérés. Drukkolok!
2008. ápr. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a peteérés előtt egy-két nappal vagytok együtt, /és mivel a hímivarsejt tovább él/ az pont arra jó, hogy a kis sejtecskék időben eljussanak a petéhez és már izgatottan várják a kilövellést! Már akkor ott vannak, amikor a pete még csak megkezdené a kb. 12 órás élete során megteendő utat. Szóval ez így biztosabb. Tehát a "fiúk" nem késnek le a "randiról"!
2008. ápr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!