Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Doki szerint minden oké, vagy...

Doki szerint minden oké, vagy mégsem?

Figyelt kérdés
Ma voltam dokinál, mert márciusban kimaradt mesim. Utoljára febr 4-8 ig volt meg. Teszt neg lett, melyet igazolt ma dokim, mert nem látott terhességre utaló jeleket. Hüvelyi uh-n voltam azt mondta nagyon szép tüsző van a bal petefészeknél, ennek ellnére még sem jött meg ebben a hónapban a mesim, ja és holnap megyek vérvételre, mert addig nem akar gyógyszert írni amíg nem látja hogy milyenek a hormon eredményeim. Volt már valaki hasonló helyzetben ha igen akkor légyszi irja meg mi lett vele, tapasztalata stb.:-)
2008. ápr. 3. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
A doki szerint sem lehet minden ok, hiszen a mensi (megmagyarázhatatlan)kimaradása nem normális. Ha elküldött vérvételre, csak gyanakszik valamire! Szerintem az, hogy endben vagy-e a vérvétel eredményétől függ.
2008. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nyugi, a doki fogja tudni a hormonokból!
2008. ápr. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is voltam már ilyen helyzetben.Kimaradt a mensim, terhes mégsem voltam.De a hormonjaim szórakáztak velem.Amikor újra nézett hormonszintet, akkor meg minden rendben volt.Kaptam gyógyszert, és megjött.Szedtem a clostit is, hátha segít, de még nem jártam sikerrel.Minden a hormonjaidtól függ.A dokid megnézi, és ír rá valamilyen gyógyszert.Ezen ne idegeskedj, nem lesz baj.
2008. ápr. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jól csinálja a dokid, ha kivizsgál előtte, mielőtt bármi stimuláló szert kapnál, hogy rendeződjön a ciklusod!
2008. ápr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!