Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus.hu szerint a 9 terméken...

Ciklus.hu szerint a 9 termékeny napból 7x együtt voltunk. Lehet, mégsem sikerült?

Figyelt kérdés
Febr.25-re irta az első termékeny napot, 24-én volt tojásfehérjés folyásom.Ez lehetett PÉ? Na, utána "belehúztunk" és 7x próbálkoztunk.Mensinek hétfőn kellett volna megjönnie, azóta csak pecsételget.Olvastam már itt hasonlót, de nem tudom Neki is ilyen-e,azért kérdezem konkrétabban. Van még remény, vagy már teljes a sikertelenség? Hasonló tapasztalatokat is várok, hátha még lehet szerencsém.
2009. márc. 18. 08:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Hát ha hétfőn kellett volna megjönnie, akkor már nyugodtan tesztelhetsz egyet. A pecsételgetés terhesség esetén is előfordulhat. Remény mindig van! :-)

De miért nem tesztelsz?

2009. márc. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert már lassan tesztboltot nyithatok, annyit próbáltam ebben a hónapban és a múlt hónapban, és félek a csalódástól. Nem lesz baja a babának, ha mégis ez van a dologban, én meg itt pecsételgetek össze meg vissza? Ez nem azt jelenti?
2009. márc. 18. 09:03
 3/9 anonim ***** válasza:

Tesztelj!


Ha már meg kellett volna jönnie és még mindig neg. a teszt, illetve, ha már poz. akkor is keresd fel a nőgyógyidat!


Ha neg. de nincs meg, akkor ki kell deríteni, hogy mi lehet a oka a késésnek.


Ha poz., akkor feltétlenül szólj a dokinak a pecsételgetésről, mert van aki mensizik terhessége alatt és nem baj, de van olyan is, akinek gyógyszeres kezelés kell, mert nem tesz jót a vérezgetés!

2009. márc. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát pecsételgetéssel kezdődhet egy korai vetélés is. Ezért is lenne jó, ha mégiscsak rávennéd magad a tesztelésre. A tesztelés csak akkor fölösleges ha a nem várt előtt csinálod. Ilyen esetben én biztos tesztelnék és ha pozitiv akkor futnék a dokihoz, hogy nehogy elkezdjek komolyan vérezni.. De ha nincsenek görcseid, akkor valószinüleg nincsen baj. Drukkolok, hogy minden rendben legyen!
2009. márc. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyáltalán nincsenek görcseim, semmim nem fáj. Ma d.u. mindenképp veszek egy tesztet, és reggel megcsinálom. Vagy veszek kettőt, és egyet du, egyet reggel :-)
2009. márc. 18. 09:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Hajrá! :-)

(az utolsó és első voltam)

2009. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi :-))) Mostmár nem tudom minek örülnék jobban, ha megjönne rendesen ,vagy + lenne a teszt. Inkább legyen +, de múljon el...az lenne a legjobb :-)))
2009. márc. 18. 09:53
 8/9 anonim ***** válasza:
HA + TESZTELSZ MENJ EL DOKIHOZ MERT NEM JO A VREZGETÉS NEKEM PECSÉTELÉSEM VOLT KICSI BARNA 2 SZER AMI EL IS MULT 1 ORÁN BELÜL ÉS A DOKIMMAL MEG BEZSÉLTEM IRJON FEL VALAMIT MERT NEM SZERETNÉM HA VETÉLÉS LENNE A VÉGE. IRT FEL HÜVELYKUPOT AMI A PROGRESZTERONBAN SEGIT ÉS AZOTA NEM BARNÁZOK KICSIT SEM.4 NAPJA HASZNÁLOM MÁR.5 HETES 3 NAPOS KISMAMA VAGYOK.
2009. márc. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen! Gratulálok Neked :)
2009. márc. 18. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!