Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után mikor van esély...

Peteérés után mikor van esély lány foganásra?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 3. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Utan?? Ezt nem ertem... Ha peteeres utan szeretkezel, akkor nem sok eselyed van arra, hogy a baba megfoganjon.
2008. ápr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a ciklus.hu-ra felmész és beírod az elmúlt 3 mensid idejét és a ciklus hosszt ott erről is képet kaphatsz. De én úgy tudom, hogy pé előtt sikerülhet a lánybaba közvetlenül utána pedig a fiú, mert az y kromodzómás spermák a fürgébbek. Ezen az oldalon néhány tippet is kaphatsz hogy mit csinálj, ha fiút ill ha lányt szeretnél. Bár még nem tudom mondani hogy beválik-e én is még csak próbálkozom.

Sok sikert

2008. ápr. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Peteérés előtt 2-3 nappal érdemes együttlenni, amit előre nem biztos hogy ki tudsz számolni.
2008. ápr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Elvileg én is úgy tudom hogy a legerősebb peteérési nap előtt 2 nappal kell együtt lenni ha lányt akarsz. Nekem bejött a [link] segitségével (persze pontosnak kell lennie az adatoknak amit beirsz)

Üdv: 25 hetes kismami

2008. ápr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
25%
Szia! Ha kislányt szeretnél, akkor peteérést követő 24 hán belül semiképp se legyetek együtt, inkább később. Mert minnél közelebb vagy a peteéréshez annál biztosabb, hogy fiú.
2008. ápr. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!