Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Ugye hihetek ennek a...

Lányok! Ugye hihetek ennek a tesztnek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 25. 17:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Gratulálok, egyértelmű pozitív!

Mindenkinek ilyen gyönyörű szép két csíkot kívánok, aki ezt szeretné.

Neked pedig, kedves kérdező, boldog babavárást és soha ne legyen terhesség, hanem áldott állapot.

2012. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Igazán kedvesek vagytok!Nagyon szépen köszönöm!itt ülök egy órája a széken és csak bőgök mint valami kisgyerek.mert annyira hihetetlen!
2012. jan. 25. 18:07
 13/19 anonim ***** válasza:
Szívből gratulálok! :) Most akkor szurkolj nekünk! A tied olyan egyértelműen pozitív,hogy ez minden nő álma! :) Mióta próbálkoztok?
2012. jan. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt a párommal.sajnos pajzsmirigyrendellenesség miatt nem estem teherbe nem is védekeztünk így.és láss csodát! jövőhéten mentem volna kivizsgálásokra:)most először nem is gondoltam rá h baba lesz:)a tüneteim pedig így visszagondolva elég egyértelműek lettek volna... ha mondjuk nem az első babát várnám:)
2012. jan. 25. 18:47
 15/19 A kérdező kommentje:
én nagyon szurkolok nektek hogy minél hamarabb teljesüljön ez az álmotok is!
2012. jan. 25. 18:48
 16/19 anonim ***** válasza:

Oké,hogy két éve vagytok együtt,mi is! De miótapróbálkoztok? :) Mert mi csak december óta!

P.m. problémám nekem is volt,alul működött! :( Elvileg már minden ok! :)

2012. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nem próbálkoztunk sosem.nem védekeztünk,úgy voltunk vele ha akar jöjjön és mi nagyon várjuk:)szerettük csak egymást.
2012. jan. 26. 04:51
 18/19 anonim ***** válasza:
De jó... ez szép... :) Akkor végülis két év alatt jött össze,ugye? Gratulálok újra és újra! :)
2012. jan. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Igen mondhatjuk,hogy két év,de megérte várni ezért az érzésért!Köszönjük!Sok sikert nektek is!
2012. jan. 28. 06:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!