Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Amióta abbahagytam a fogamzásg...

Amióta abbahagytam a fogamzásgátló szedését, nimfomán lettem?

Figyelt kérdés
Vannak olyan időszakok,hogy iszonyat meg tudok hülyülni,ha azonnal nem szexelünk,és még utána is akarom,és nem elég egyszer,még akarom! Ez inkább mensi után van kb.közép időig,de mikor meg kell jönnie a nemvártnak,akkor meg egyszerűen hallani sem akarok róla! Mondjuk babát szeretnék,és ez így jó,hogy kb.peteérésig akarom,de ez normális?
2012. jan. 25. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nálam is hasonló a helyzet, peteéréskor kifejezetten rá vagyok kattanva a dologra. A ciklus 2. felében meg már alig kívánom.
2012. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Míg gyógyszert szedtem egyáltalán nem kívántam a szexet, sőt mindig próbáltam valami kifogást kitalálni csak hogy ne kelljen. Mióta abbahagytam hát azóta meg nagyon és folyton akarnám, de én nem csak középidőben hanem egész végig :D Ez már a páromnak is sok. Szóval szerintem normális, vagy hát remélem. (Bár én még nem szeretnék babát, de neked sok sikert hogy mihamarabb összejöjjön! :))
2012. jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es! Azt hittem csak én vagyok ilyen félre működő! De tettem fel egy kérdést a vágykeltő cuccokról,ajánlom akkor neked is! Vagy már próbálkoztál ilyennel?
2012. jan. 25. 16:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Hú,2-es,ezzel én is így voltam! Vissza gondoltunk,hogy milyen keveset szexeltünk gyógyszer mellett... :D Szinte alig! Nekem sosem volt kedvem,és nem is tudta meghozni párom,csak nagyon ritkán! Pedig ott van a szeren,elhiheted! :D Most meg tök boldog,hogy a kis barátnője nimfo lett,és ki is röhög! :D
2012. jan. 25. 16:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is pont így voltam, amikor abbahagytam a gyógyszert teljesen megőrültem, és ez leginkább peteéréskor tetőzött. Azért jól ki van ez találva, hogy nők akkor akarják a legjobban, amikor baba lehet belőle :)

Össze is jött a baba rögtön.

Viszont amióta terhes vagyok megint leeresztettem, most olyan mint amikor szedtem a gyógyszert.

2012. jan. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De jó neked kedves utolsó! Nekünk nem jött össze az első hónapban,most vagyunk a 2-ban! :) De nem vagyok elkeseredve,úgysem én szabályozom mikor jön! Meg rengeteget kérdezek,de valahogy nem érdekel mikor leszek terhes! Most,vagy pár hónap múlva... Csak legyen egészséges! Persze azért jobb lenne már most,de nem baj,ha most nem! Annál több időm lesz felkészülni az anyaságra "lelkileg"! :)
2012. jan. 26. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!