Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet ez már 3-szor is...

Mitől lehet ez már 3-szor is megjött a menstruációm rendesen 2 teszt is negatív mégis feszül a hasam! Terhességet kizárnám, de akkor mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Az egyik teszt a drágább a 24 napon csináltam negatív a másikat az olcsóbb volt a 46-ik napon az is negatív és tök rendes menstruációim voltak nem barnázgatás hanem vér! most már ezt nem értem és kicsit meg vagyok ijedve lehet ez terhesség? ráadásul ma elég erős hányingerem volt, de nem tudom lehet h ezt már a félelem hozza ki! Ti mit tudtok erre mondani!
2009. máj. 28. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, keveset írsz a tüneteidről.


Hányinger bármitől lehet, nekem tegnap pl egy erős orgazmus után jött elő, de az ovulációra is hányingerrel reagálok. Lehet akár ételmérgezés, fertőzés tünete is.


A hasfeszülésről keveset írtál, az is lehet bármitől, nehéz ételtől, lehet bélgöcs, lehet vizesedés, nem tudom.


Ha már háromszor megjött, és a tesztek is negatívak, akkor nem vagy terhes. A hányibger és a hasfeszülés a terhességnek csak kísérőtünete. ha terhes vagy, akkor azt elsősorban a kimaradt vérzés tudja jelezni, és a nőgyógyász tudja neked igazolni vérvizsgálattal, valamint ultrahangvizsgálattal, hogy ver a pici szíve.


Mindenesetre a helyedben elmennék orvoshoz, elsősorban a háziorvoshoz, és megnézetném magamat. Ő biztosan többet tudna mondani.

2009. máj. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazából tipikus terhességi tüneteim nincsenek, mint pl szédülés, mellfeszülés meg ilyenek bár olvastam itt h valakinek egyáltalán nincs is semmilyen tünete és még van, aki tök normális menzi mellett is terhes bár ez ritka, de hát az ember sosem tudhatja!
2009. máj. 28. 11:52
 3/4 A kérdező kommentje:
június 9-én meg a biztonság kedvéért elmegyek nőgyogyászhoz bár nem hiszem, h terhes lennék, de azért ez a hasfeszülés nagyon idegesít!
2009. máj. 28. 11:53
 4/4 anonim ***** válasza:

SZia!


Szerintem mindenképp lásson doki! Elképzelhető, hogy cisztától, miómától van!!! Nekem is volt (mióma) és olyan fura tompa érzés volt folyamatosan a méhemben :-( Ha a tesztek még mindig negatívat mutatnak, valószínű nincs babó, de ha dokihoz mész, lehet, hogy csinál UH-t (valószínű) és ott rögtön meg tudja mondani, h mitől lehet!!! Mielöbbi babásodást kívánok!

2009. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!