Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen az ovulációs fájdalom?...

Milyen az ovulációs fájdalom? Mit érzel olyankor? Hány napig tart? Ovu előtt hány nappal jelentkezik?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Normál körülmények között nem kell, hogy fájdalommal járjon. Ami ilyenkor "fájhat": a tüszőrepedéskor kiszabaduló folyadék ráfolyik a hashártyára. Egyéni érzékenység kérdése, hogy ebből ki mennyit vesz észre, illetve az esetek zömében ez valamikor a hajnali órákban következik be, így simán átalszod ezt az időszakot. Több napig tartó fájdalom inkább a ciszta gyanúját jelentheti.
2012. jan. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Nekem egy napot fájt, de akkor aztán fájt, jobban mint a menzesz. Egy nagyon jellegzetes, leírhatatlan fájdalom, olyan, hogy amikor le kellett ülni, azt nagyon meggondoltam.

13-14 napok egyikén volt nekem.

27 hkm.

2012. jan. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szülés óta érzem meg (előtte nem is voltak ilyen jellegű tüneteim):

Egyik nap ici-picit barnázok (vagy inkább rózsaszínes folyás), majd rá két napra elkezd szúrni a petefészkem, és kívülről is nyomást érzek a hasamban (olyan elnehezülő, feszülő érzés). Nehéz leírni, de hátha érthető.

Igazából 1-1 napig tart: egyik nap van némi rózsaszínes folyás, rá két napra meg fájdalom. Ja, és akkor mikor szurkál, fáj a hasam, akkor nagyon kívánom a szexet.

2012. jan. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én inszeminációkor kaptam tüszőrepesztőt, amit előző este kellett beadni, hogy másnap mikor mentem, akkor kész legyen. Én előtte soha nem éreztem ilyen fájdalmat. Másnap, mikor mentünk először az egyik oldalam felől szurkált, majd pár óra múlva a másik oldalamnál is, akkor tudtam meg, hogy milyen érzés mikor kiszabadulnak a petesejtek.
2012. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!