Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi fájdalom két nappal...

Mensi fájdalom két nappal mensi után mi lehet? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Rendes időben megjött a mensim, 5 napig tartott, mint mindig, de azóta is ugyan olyan, mintha még most akarna megjönni, ugyanazok a tünetek megvannak, mint mielőtt megjön, mindenem fáj, mindjárt megjön érzés, már komolyan mondom szaladgálok a wc-re, mintha minden percben megjönne, (pedig tudom, hogy nem fog) volt már így valaki? Esetleg valami ötlet?
2010. nov. 18. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én voltam már így, múlt hónapban és kiderült, hogy cisztáim vannak:( Bocsi, nem elkeseríteni akarlak, te kérdezted. Persze ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy neked is van. Sőt! Szerintem ekkora szerencsétlen ember, mint én nincs is több.
2010. nov. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia, nem keserítettél el,de cisztára nem is gondoltam, pedig tavaly nekem is volt, viszont akkor nem jött meg, akkor azt hittem, hogy baba miatt, de ugye a ciszta volt. Kaptam rá gyógyszert, meg azt mondta a doki, hogy előfordulhat, hogy visszajöhet, de menstruációval távozik, elég évente menni kontrollra. Mondjuk voltam augusztusban is fél év után dokinál, de azt mondta, hogy minden ok. Hát remélem így is marad.

Remélem, hogy nincs igazad, mert nem szeretnék még egy hónapot várni a következő mensiig, hogy távozzon :), ha meg nem akkor doki. :(

Neked mit mondott az orvos?

2010. nov. 18. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt, hogy tipikus PCO jellegű mindkét petefészkem. Mondjuk én nem gondoltam, hogy a ciszták fájnak, de nekem olyan sok van, hogy lehet már a szövetek feszülnek, vagy nem tudom, de szinte állandóan érzem a fájdalmat és ugyanúgy fáj, mint mensi előtt.

Kaptam Clostit, hátha...de nem bízom nagyon benne.

2010. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!