Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan közületek, aki...

Van olyan közületek, aki elsejére, vagy másodikára nem várja? Mik a tünetek? Görbétek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 18:39
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Én 31-re nem várom.Tüneteim:leszakad a derekam,cickóim nagyobbak és látszódnak a mirigyek rajta,mindjárt megjön érzés,néha hasszurka,pár napja éjjel is gyomorfájás és ha nyomodik a gyomrom enyhe hányinger,és nagyon puffadt a hasam.Viszont én utrogestant is szedek és nem tudom az okozhat e ilyen tüneteket.
2009. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Én csak azt nem értem, hogy mindketten teljesen egészségesek vagyunk, jókor "csináltuk, mert ugye pé elött kell próbálkozni egy nappal, és mi ráálltunk két hónapja arra, hogy reggelenként csináljuk, mert a tüszőrepedés hajnalban történik, akkor miért nem jön össze? Nem hiszem el...:(
2009. máj. 27. 19:14
 13/21 A kérdező kommentje:
És ha jól belegondolok, akkor tudom hogy megjön, mert mensi előtti tüneteket produkálok ( rengeteg vizet iszok, rengeteget eszek, fáj a mellem, fáj a derekam, kiütéses az arcom, és nagytakaritást csinálok minden mensi előtt). Nálam ez utóbbi a legbiztosabb mensi tünet. Nem sok időm van már, mert 36 múltam. Pár hónapot adok magamnak (2-3), mert nem szeretnék beteg babát. Múlt hónapban mensi előtt volt két pozitiv tesztem is, de megjött. Utána is teszteltem, de már negativ volt. A terhes lettem volna, a hormonok nem ürültek volna ki olyan gyorsan a szervezetemből, tehát nekem még tesztet sem lehet venni, mert még az is átvág:(
2009. máj. 27. 19:31
 14/21 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van az én görbém is.Én másodikára nem várom,és elég egyértelműek a tüneteim:nem esik jól az étel,hányinger,fáradtság,a hasam akkora hogy,ha meglátnátok,biztos azt kérdeznétek,miért ide írogatok,és miért nem a babás oldalakra!!!

Szerintem jó a görbém,de még bármi lehet.Holnap tesztelek,aztán még 2.-án is és majd meglátjuk.

2009. máj. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én 31. vagy 1.-re nem várom. Nagyon fájnak a melleim, de ennyi az összes tünet. Ma a papíron volt egy kis rózaszínes, ami lehet a barnázás előjele, vagy beágyazódás. Persze, én szeretném annak betudni :).

Görbém nincs, hónapokig volt, de rájöttem, hogy felesleges. Pé elött 36.8, utána 37.2, csak pé környékén mérem pár napig, hogy megtörtént e, meg ilyenkor, hogy esik e már.

2009. máj. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Most olvastam, amit ezen az oldalon irtál...és gondoltam jol esnek egy két bátorító szó egy sorstárstól :)).

Ne legyél ennyire belekeseredve, hidd el én tudom mennyire nehéz. 6 éve próbálkozunk, 3 terhesség, három vetélés. Mindhárom terhességre 2 évet küzdöttünk. 34 vagyok, szóval elég közel hozzád korban.

Ha annyira szeretnél babucit, ne várakozz tovább, kérj segítséget. Egy inszem nem egy nagy dolog és ma már a lombik sem. Olyan sok embernek lett babája így! De menj minel előbb, mert egy inszem előtt is van egy-két vizsgálat, amit meg kell csináltatni és az is eltarthat 1-2 hónapig.

Ha érdekel megírok priviben egy-ket hasznos trükköt, ami segít a teherbeesésben...és tényleg..nálam bevállt.

2009. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Megköszönném a tippeket! :)
2009. máj. 27. 21:59
 18/21 anonim ***** válasza:

3. válaszadó vagyok:

Nem írhatom ide ki az orvos nevét, de privátban esetleg megírom a körülményeket...

2009. máj. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, várom az üzeneteted! Olyan jó, hogy ennyi segitőkész ember van itt!
2009. máj. 27. 22:05
 20/21 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett az eredmeny ebben a honapban?? Nekem nem lett babuci :(. Remelem te tobb sikerrel jartal!! Ird meg legyszi..izgulok!
2009. jún. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!