Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan közületek, aki...

Van olyan közületek, aki elsejére, vagy másodikára nem várja? Mik a tünetek? Görbétek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 18:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Én 30-ra nem várom. Van egy kis hasszúrka, mintha tűvel böködnék a méhem és a hüvelyem. Néha émelygek, hányingerem van, feszülnek a ciciim. Neked vannak tüneteid kedves kérdező? Csatolom a görbém és írd le a véleményed! Köszi!Neked nincs görbéd?

[link]

2009. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Szia! En hetvegere nem varom. Tunetem annyi, hogy ket napja neha eg a gyomrom, szurkal a mehem, meg elegge faradt vagyok egesz nap 3 napja. Te hogy allsz? Tunetek? Neked van gorbed?

Az enyem : [link]

2009. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Én nem várnám, de egy orvos, akinek e-mail-ben elküldtem a görbémet, s annyit írt, hogy "semmi esélyem"...

Clostilbegyt-tel segített első hónap...


[link]

2009. máj. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

[link]

szia nekem semmi tünet , egy nagyon pici mellbimbo érzékenység !!! clostis honapom az elsö!!!

2009. máj. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én már teljesen beképzelem magamnak a terhességet annyira szeretném! Peteérés után 7 nappal elég erős hasszúrkáim voltak. Görbémet küldöm, de szerintem nem jó helyre húzta be a gép a pét. Feltettem már ezt a kérdést is, de mindenki azt irta hogy jól van behúzva, ezért igazából még tesztelni sem lehet érzékennyel sem.
2009. máj. 27. 18:48
 6/21 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy igy belekerbezek, de a 3. valaszolotol kerdeznem, hogy meg tudnad adni azt az oldalt ahol el tudnam kuldeni ennek az orvosnak a gorbem. Masodik voltam. Bocsi meg egtszer.
2009. máj. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
2009. máj. 27. 18:50
 8/21 anonim ***** válasza:
Én 3.-ára nem várom, de nekem semmi jelem nincs, bár azt jelzem, hogy megpróbálok nem oda figyelni, mert volt már úgy hogy terhestüneteket produkáltam. Mint utólag kiderült, csak agyban, mert nem voltam terhes. A görbével ugyanez a helyzet, 3 hónapja nem vezetem, hogy ne kezdődjön minden reggelem ezzel a témával, próbálok kikapcsolni!
2009. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igaz, hogy laikus vagyok, de én semmi rosszat nem látok senkinek sem a görbéjében.
2009. máj. 27. 18:52
 10/21 A kérdező kommentje:
18.47-es válaszoló! Nagyon gyanús:):)
2009. máj. 27. 18:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!