Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek? Valószínű,...

Mi a véleményetek? Valószínű, hogy kitolódott a peteérésem és azért csúszik az egész? Vagy mi a baj? Lehetek babás vagy biztos, hogy nem?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel hánytam, 4. napja fáj a hasam alaja és a derekam valamint a bal és a jobb petefészkem szurkál. A hőm viszont nem megy se le se fel. [link]
2009. máj. 27. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
a görbéd alapján szerintem nem biztos, hogy már volt pé, de később még lehet... sajnos ez akkor lesz egyértelmű, ha már megjött, mert mindig csak az egész hónap látszik egyben... nekem ebben a hónapban pl. úgy tűnik, hogy csak a 32. napon volt pé most pedig meg fog jönni, pedig már nagyon reménykedtem :(
2009. máj. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Ismét csak ezeket tudjuk mondani. Lehet a progeszteronszinttel van baj. Nem kéne ennyire lent lennie a hődnek. Nem túl bíztató, de hát sosem lehet tudni.

2009. máj. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!