Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő alatt indul be a...

Mennyi idő alatt indul be a peteérés a fogamzásgátló abbahagyása után?

Figyelt kérdés
Már január óta nem szedem a gyógyszert. Április óta próbálkozunk de eddig semmi. Voltam nőgyógyásznál áprilisban azt mondta, hogy most kezd beindulni a peteérés és, hogy úgy látja, hogy a következő hónapban már sikerülnie kell. Próbálkoztunk májusban is, de semmi. Mennyi idő kell míg beindul a peteérés?
2009. máj. 27. 08:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egyénenként változik. 3 hónap kell átlagban, de 6 hónap előtt a dokik sem aggódnak, ahogy én észrevettem. Nekem személy szerint 10 hónap kellett!!
2009. máj. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Peteérés van ,csak ovuláció nincs,hanem a helyén szépen mindig egy kis ciszta lesz.

Segíts rá gyógynövényekkel.úgy hamarabb helyreállhat.

Tudod a Cickafark,a palástfű meg a barátcserje.

2009. máj. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt emberre válogatja. Nekem semennyi idő se kellett, abbahagytam, megjött a menszi, de többször már nem jött meg :)
2009. máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi a gyógyszer abbahagyása után kivártuk a 3 hónapot. Közben elkezdtem szedni az Elevitet, egészségesen táplálkoztam, mozogtam és az első élesben történő próbálkozás sikerrel is járt :-)

35+5 hetes km

2009. máj. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!